Bartes s.r.o.

Společnost BARTES s.r.o. byla založena 1.6. 1993 se zaměřením na výstavbu, rekonstrukce a opravy budov vč. servisu a údržby energetických a technologických médií ve výrobních a bytových domech.

V oblasti správy nemovitostí včetně vedení účetnictví působíme od roku 2005.

Společnost BARTES s.r.o. podniká v oboru stavební výstavbykompletních rekonstrukcí bytových domů, výrobních budov a objektů komerčního charakteru.

Provádíme stavební výstavbu, rekonstrukce a modernizace bytových domů včetně interiérů, výrobních budov, obchodních budov, prodejních prostor a podobně.

Při rekonstrukci objektů provádíme kompletní výměnu nebo částečné opravy energetických technologií (systém topných rozvodů, elektro rozvody, plynové rozvody, vodo instalační rozvody a kanalizační rozvody).

Další naší činností jsou kompletní služby v oblasti správy nemovitostí a vedení účetnictví vč. zajištění oprav a údržby.

Nabízíme komplexní služby související s provozem nemovitostí - pokud jste vlastníkem nemovitosti, můžete veškeré svoje starosti s nemovitostí spojené s důvěrou a hlavně s klidem svěřit nám.

Společnost BARTES s.r.o. má sjednáno standardní pojištění podnikatelských rizik.